O nás

Vítame Vás na našom novom webe, ktorý bol založený s cieľom zvýšiť obzory čitateľov z rôznych oblastí. Sme skupina 3 mladých študentov ktorých už od detstva baví zdieľanie dychberúcich informácii s druhými.

Sme študenti ekonomickej fakulty v Bratislave v poslednom ročníku. Trvalo nám dlho, no odhodlali sme sa a založili tento blog.

Pôvodne pochádzame zo Žiliny a medzi naše hlavné záľuby patrí šport, dobrý film či dobrá kniha. V zime to je hlavne lyžovanie a cez leto bicykel, takže je veľmi pravdepodobné, že jeden z článkov bude práve i na túto tému.
Budeme sa snažiť pridávať články minimálne každý druhý deň. Články budú z oblasti politiky, domácnosti, vedy a mnohých iných. Ak sa Vám bude náš web ľúbiť, budeme radi ak nás podporíte lajkom alebo odberom na facebooku alebo youtube.

Rovnako budeme radi, ak vyjadríte váš názor komentárom pod daným článkom. Tým nám pomôžete sa zlepšiť a hlavne tvoriť obsah, ktorí sa páči Vám, naším čitateľom. Sme zástancovia názoru, že konštruktívna kritika patrí k akémukoľvek projektu. Nie sme jeden z tých webov, ktorí negatívne odovzvy mažú, či prípadne zakazujú vstup týmto návštevníkom.