Aké obývacie steny sú v móde?

tempo kondela stena

Kupujte novú obývaciu stenu? Nie ste si istý vaším výberom? Chcete mať modernú obývačku? Tu zistíte, čo je trendy. V prípade, ak hľadáte konkrétne tipy, na tejto webstránke môžete nájsť tie najlepšie obývacie steny pre rok 2017!

Vyhnite sa mohutným  jednoliatym obývacím stenám

Ťažkopádne mohutné obývacie steny už dávno nie sú v móde. Skúste byť striedmejší a skombinovať pár menších skriniek do obývacej steny (inšpirujte sa škandinávskym štýlom) vaša izba tak bude vyzerať prehľadnejšie a sviežejšie. Vďaka menšiemu počtu skriniek budete môcť ich zostavu zmeniť kedykoľvek sa vám zunuje.

Buďte otvorený netradičným nápadom

Nebojte sa do obývacej steny zakomponovať netradičné poličky. Spestríte tak vašu obývačku, ktorá môže získať netradičný nádych. Tieto poličky sa dajú  využiť na vystavenie rôznych ozdôb alebo suvenírov z vašich dovoleniek.

Nebojte sa vašu obývaciu stenu spestriť netradičným obrysovým osvetlením, ktoré môže pôsobiť atraktívne aj pre vašich hostí.

Na spestrenie obývačky môžete do nábytku zakomponovať aj zrkadlové plochy, tie vašu miestnosť aj opticky zväčšia.

Ak ste milovník literatúry nebojte sa do vašej obývacej steny zakomponovať aj menšiu knižnicu.

obyvacka

Nebojte sa obývaciu stenu rozčleniť

Nemusíte sa obávať toho, že vaša obývacia stena bude pozostávať z nepospájaných skriniek. Vďaka tomu bude vaša obývačka vyzerať originálne a moderne.  Napríklad jedna časť môže pozostávať z jednoduchých poličiek  a iná môže byť napríklad ozdobná vitrína.

Buďte praktický

Voľte prvky vašej obývacej steny tak, aby boli prakticky využiteľné. Skúste v nej vyčleniť priestor pre televízor a pre rádio. Zakomponujte do nej napríklad poličky, ktoré môžu byť prispôsobené na odkladanie cenností alebo rodinných albumov.

Nepremeňte vašu obývačku na sklad

Síce doplnky môžu vašu izbu spríjemniť a zútulniť, ale netreba to s nimi preháňať. Myslite na to, že obývačka je spoločenská miestnosť a nie sklad nepotrebných vecí. Pokiaľ si potrpíte na umenie skúste zvoliť napríklad jednu veľkú zaujímavú sošku namiesto mnohých malých prvkov, ktoré môžu pôsobiť chaoticky.

Veríme, že vám tento článok pomohol pri výbere novej obývacej steny. Prajeme vám pri nej mnoho príjemných chvíľ v kruhu vašej rodiny a priateľov.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *